Kurs STANIA NA RĘKACH – 12 tygodni

Przed tobą pierwszy na polskim rynku tak kompleksowy i wszechstronny

KURS STANIA NA RĘKACH
12 tygodniowy kurs online

Znajdziesz w nim wiele godzin treningów ułożonych w plan, który zapewni Ci maksimum efektów! Będziemy pracować nad podstawami, techniką, siłą, balansem, ale także mobilnością i dynamiką. To misternie przygotowany i odpowiednio ułożony zestaw ćwiczeń.

Wyróżniają go autorskie ale sprawdzone i skuteczne ćwiczenia dzięki którym podczas treningu nie będziesz się nudzić.

Znajdziesz tu wiele nietypowych ćwiczeń zaczerpniętych z gimnastyki, jogi, movementu, dzięki którym Twoja droga do handstandu będzie jeszcze płynniejsza. 

Ten kurs przygotuje twoje ciało pod kalistenikę, treningi crossfit oraz codzienne wyzwania. 

Jednostki treningowe skonstruowane są tak, że z pewnością wrócisz do nich nieraz i wpleciesz je na stałe do swojego planu treningowego! Kurs jest odpowiedni zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze staniem na rękach, jak i dla tych bardziej zaawansowanych.  Nawet jeśli masz już za sobą pierwsze udane próby, ale chcesz złapać idealny balans, poprawić technikę, mobilność czy zacząć z trickami – ten kurs jest dla ciebie!

Kurs zawiera 8 pełnych jednostek treningowych ułożonych w kompleksowy 12 tygodniowy plan. Dostęp do kursu otrzymasz aż na 8 miesięcy!

 

 

 

Ten kurs powstał w wyniku mojego doświadczenia i chęci dzielenia się specjalistyczną wiedzą, która nie zawsze jest dostępna na treningach grupowych czy w social mediach. Uważam, że z odpowiednim treningiem KAŻDY jest w stanie stawać na rękach i czuć się w tym pewnie. 

To co, podejmiesz wyzwanie?

Michał Chmiel

Nauczyciel

Kurs STANIA NA RĘKACH – 12 tygodni
Michał Chmiel