Oferta biznesowa

Prelekcje/wykłady

Chętnie mówimy o zdrowym i aktywnym trybie życia, o zdrowym kręgosłupie, o profilaktyce, o wszystkim co można zrobić we własnym zakresie dla siebie. W biurze, bądź w domu. Jeżeli zależy Ci na podniesieniu świadomości zdrowotnej swoich pracowników napisz do nas, a dostosujemy temat do Twoich warunków i potrzeb.

Więcej

Treningi dla firm

Oferujemy klientom aktywności ruchowe w bardzo szerokim zakresie. Kalistenika to dla nas tylko fundament. Jeżeli zależy Ci na dedykowanych treningach dla kadry pracowniczej pod okiem fachowców w biurze, na sali gimnastycznej, czy pod chmurką z przyjemnością poprowadzimy taki projekt. Trening wyzwala endorfiny, chęć rywalizacji, a zarazem umiejętność współpracy oraz dodatkowe pokłady energii, których z pewnością Twoja firma potrzebuje. Mieliśmy już przyjemność prowadzić treningi dla wielu samorządów, Henkla, Unilevera oraz KR Group.

Więcej

Wyjazdy sportowo-integracyjne

Zajęcia ruchowe w odseparowaniu od betonowej dżungli to coś co lubimy najbardziej. Wyjazdowe szkolenia z kalisteniki, windsurfingu, sportów walki, snowboardu, nart, czy biegów z przeszkodami w różnych nietypowych i oryginalnych miejscach to coś co robimy od lat i to gałąź, która nas cieszy najbardziej. Jeżeli chcesz dołączyć swoją firmę do już istniejących wyjazdów, bądź czegoś szytego na miarę to meldujemy się w progach startowych.

Więcej

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz jakikolwiek pomysł w jaki sposób byśmy mogli pomóc Tobie i Twojej firmie w zakresie organizacji, czy krzewienia aktywnego trybu życia, współpracy zespołowej, czy zasad rywalizacji jesteśmy otwarci na pomysły.