Oferty Ghetto Workout Poland

Klub Kalisteniki GWP, treningi

Trening grupowy kalisteniki skierowany jest przede wszystkim dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Trening z własną masą ciała pozwoli Ci rozwinąć “naturalną” siłę, sprawność, świetną kondycję, świadomość ciała. Brak obciążeń zewnętrznych (dla osób początkujących) zmniejsza ryzyko kontuzji. Kalistenika to świetny sposób na kształtowanie wielu cech motorycznych. To świetne uzupełnienie treningu osób uprawiających inne dyscypliny sportowe.

Nasze treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej. Od Zera do Bohatera. Aktywność sportowa pozytywnie wpływa na zdrowie chroniąc przed chorobami cywilizacyjnymi. Na treningach Klubu Kalisteniki GWP znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanych trenerów. Trenerzy posiadają odpowiednie przygotowanie metodyczne, są zaangażowani. Profesjonalne podejście do podopiecznych do u nas podstawa.

Szczegóły zajęć poniżej

Więcej

Campy

#workoutcamp organizowane przez Ghetto Workout Poland to wyjazdy dla dorosłych. Dla osób aktywnych, które nie boją się nowych wyzwań. Łączymy treningi kalisteniki, gimnastyki, jogi, Animal Flow itp. ze sportami wodnymi i zimowymi.

Nasze wyjazdy charakteryzują się przyjazną, rodzinną atmosferą. Można odpocząć psychiczne i zmęczyć się fizycznie. Zajmuje się wami profesjonalna kadra trenerska. Wyjazdy są otwarte dla każdego. Nie musisz być naszym klubowiczem.

Wszystkie nasze obozy to FULL PAKIET ale nie ALL INCLUSIVE;) Skupiamy się głównie na treningach oraz nowych sportach. Zawsze możecie liczyć na szkolenia od zera oraz opiekę naszej doświadczonej kadry. Zajmujemy się organizacją obozów sportowych od niemal 20 lat. Zapraszamy

Więcej

Online

Treningi ONLINE LIVE – Pakiety treningów ONLINE – Konsultacja i plan treningowy. Wybierz już dziś i skorzystaj z naszych usług online.

Różnorodna oferta online to zasługa całego zespołu GWP pracującego na końcowy sukces każdego podopiecznego.

Więcej

Kursy trenerskie

Szkolenie trenerskie prowadzone przez Ghetto Workout Poland z certyfikacją CKKS to świetna baza dla osoby, która interesuje się street workoutem, wiąże przyszłość z prowadzeniem zajęć o takiej właśnie specyfice, bądź planuje pogłębić swoją obecną wiedzę na ten temat.

Zarówno teoria, jak i praktyka skupia się na konkretnych sytuacjach które napotkacie w przyszłej pracy zawodowej. Wiedza zdobyta na kursie jest sprawdzona a przekazywane informacje to kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć przez naszych wykładowców.

Więcej

Warsztaty

To pojedyncze spotkania oraz cykl zajęć dotyczących konkretnego tematu. Szlifujemy technikę oraz siłę pod dany element. W zależności od poziomu trudności warsztaty są dla początkujących lub bardziej zaawansowanych ćwiczących.

Więcej

Treningi Personalne

Oferta treningów jeden na jeden skierowana jest dla trenujących ceniących sobie efekty, oszczędność czasu oraz indywidualne podejście trenera. Trenerzy GWP zajęcia personalne opierają na Kalistenice jednak nie zapominamy jak efektywnie i celowo korzystać z ćwicz. akcesoryjnych. Do waszej dyspozycji jest kilkunastu doświadczonych oraz otwartych na nowych podopiecznych trenerów i trenerki.

W zależności gdzie chcesz ćwiczyć, w jakich godzinach oraz jaki będzie Twój cel treningowy dobierzemy trenera odpowiedniego właśnie dla Ciebie. Treningi odbywają się w klubach fitness oraz na dworze (w zależności od oczekiwań i celów). Współpracujemy z wieloma klubami w Warszawie, gdzie mamy odpowiednie  warunki do pracy.

Więcej