Awatar użytkownika

Jak opanować STANIE NA RĘKACH w 12 tygodni

52 Weeks
Wszystkie poziomy
26 lekcji
0 testów
63 kursantów

DLA KOGO? DLA CIEBIE

Jeżeli jesteś osobą ćwiczącą i chcesz nauczyć się nowej umiejętności stania na rękach lub jeśli kiedyś już próbowałeś, ale kończyło się to niepowodzeniem

albo denerwuje Cię, że wszystkie kursy na rynku zaczynają się od absolutnych podstaw i nie dają Ci progresu to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Stworzyliśmy dla Ciebie kurs, dzięki któremu zdobędziesz kompletną wiedzę i praktykę, co robić, aby opanować stanie na rękach do perfekcji i przez to mieć podstawy do jeszcze bardziej skomplikowanych ćwiczeń.

CO ZYSKASZ?

Wyobraź sobie teraz, że jesteś w stanie:

  • przełamać strach pozycji odwróconych i praktykować jedną z najbardziej wdzięcznych umiejętności,
  • budować siłę i balans potrzebny w codziennym życiu i w treningu,
  • czuć się spełniony i dumny z siebie, że w końcu opanowałeś pozycję, o której już tak długo myślisz.

3 MIESIĘCZNY KURS SKŁADA SIĘ:

  • wielu godzin treningów ułożonych w plan, który zapewni Ci maksimum efektów w najkrótszym możliwym czasie;
  • ćwiczeń nad podstawami, techniką, siłą, balansem, ale także mobilnością i dynamiką. To misternie przygotowany i odpowiednio ułożony zestaw ćwiczeń;
  • sprawdzonych i skutecznych technik, dzięki którym podczas treningu nie będziesz się nudzić;
  • ćwiczeń zaczerpniętych z gimnastyki, jogi, movementu, dzięki którym Twoja droga do handstandu będzie jeszcze płynniejsza.

PIERWSZY TAKI KURS W POLSCE!

Przed Tobą pierwszy na polskim rynku tak kompleksowy i wszechstronny kurs stania na rękach stworzony na bazie ponad 10-letniego doświadczenia gimnastyka i akrobaty Michała Chmiela, który:

  • nauczy się stać na rękach i praktykować tą umiejętność na codzień
  • zmotywuje do dalszej pracy dzięki zamkniętej społeczności ludzi takich jak Ty
  • przygotuje Twoje ciało pod kalistenikę, treningi crossfit oraz codzienne wyzwania.

CO JEST W ŚRODKU

Jednostki treningowe skonstruowane są tak, że z pewnością wrócisz do nich nieraz i wpleciesz je na stałe do swojego planu treningowego! Nawet jeśli masz już za sobą pierwsze udane próby, ale chcesz złapać idealny balans, poprawić technikę, mobilność czy zacząć z trickami – ten kurs jest dla ciebie!

Kurs zawiera 8 pełnych jednostek treningowych ułożonych w kompleksowy 12 tygodniowy plan Dostęp do kursu otrzymasz aż na 12 miesięcy!

OPIS MODUŁÓW

MODUŁ 1 – PODSTAWY 1/2

Zacznij koniecznie od tego modułu! Dowiesz się z niego jak w prawidłowy sposób przygotować swoje ciało pod stanie na rękach. Ustawimy Twoje ciało w niezbędnej pozycji, abyś utrzymał ją przez cały trening. Zajmiemy się Twoją gibkością i przygotowaniem pod pozycje odwrócone. Wzmocnimy stawy oraz mięśnie.

MODUŁ 2 – PODSTAWY 2/2

Podstawowe przygotowanie – tym razem podnosimy nieco poprzeczkę! Ustawiamy pozycję Twojego ciała w pełnym napięciu. Wzmacniamy rotatory barków, aby uchronić je przed kontuzjami. Pojawiają się dynamiczne sylwetki pod stanie na rękach. Przyda Ci się cienka guma oraz niewysoka podstawka pod stopy.

MODUŁ 3 – TECHNIKA STANIA NA RĘKACH

W tej lekcji poznasz różne sposoby jak przyzwyczaić ciało do pozycji odwróconej. To będą także Twoje pierwsze próby stania na rękach w przestrzeni! Pojawią się ćwiczenia równoważne, sylwetkowe oraz inne wymagające skupienia i koncentracji. Tutaj też będziemy skupiać się nad wzmocnieniem Twojego brzucha oraz siły w pełnym zakresie ruchu.

MODUŁ 4 – SETS & REPS 1/2

Aby stać na rękach pewnie i stabilnie potrzebujesz siły, dlatego w tym module ćwiczenia zostały dobrane tak, abyś jak najszybciej stanął samodzielnie na rękach! Będzie bardzo kolorowo;) Także pod względem ćwiczeń. To jedne z dwóch najbardziej wszechstronnych odcinków dla osób, które lubią ćwiczyć siłowo. Mamy tutaj stanie na rękach w kilku wersjach dla różnych poziomów zaawansowania.

MODUŁ 5 – SETS & REPS 2/2

Kolejne sposoby na wzmocnienie ciała, sylwetki, ramion – zastrzyk endorfin w pakiecie! Dużo ćwiczeń na wymagające stabilizacja barki. Mocny core poprzez ćwiczenia w podporach. Uruchomimy Twoje zginacze oraz prostowniki biodra.

MODUŁ 6 – DELOAD

Czas na odpoczynek, za to aktywny! Przed Tobą rozciąganie, mobilizacje i wiele innych zadań, ale nie martw się – będzie nieco lżej.
Różne pozycje i różne napięcia przygotowujące nas do stania a rękach. Będzie wszechstronnie i różnorodnie. Nie mamy tu typowej siły, a koncentrujemy się bardziej na ogólnej sprawności naszego ciała.

MODUŁ 7 – BALANS

Poznasz kilka technik na samodzielne łapanie balansu – wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada. Koncentrujemy się na podporach i wzmacnianiu nadgarstków, które odpowiadają za utrzymanie równowagi w pozycji stania na rękach. Ćwiczenia przy ścianie przygotuj Cię do samodzielnego stania na rękach.

MODUŁ 8 – FINAŁ

Jesteś już gotowy! Przed Tobą nie lada wyzwania – spróbuj swoich sił wykonując zaawansowane ćwiczenia gimnastyczne ze staniem na rękach w roli głównej! To jest sprawdzian dla Ciebie, a jednocześnie podsumowanie Twojej drogi do wymarzonego stania na rękach. A czy zrobisz już kilka “kroków” głową w dół?

BONUSY

Dodatkowo wykupując kurs stania na rękach otrzymasz:

SPOŁECZNOŚĆ

dostęp do zamkniętej społeczności na Facebooku, która cały czas motywuje się do ciągłej praktyki

WSPARCIE

wsparcie trenera Michała Chmiela wraz z wskazówkami jak możesz poprawić pozycję

WEBINARY

dostęp do organizowanych webinarów

MATERIAŁY WIDEO

bonusowe materiały wideo z ćwiczeń wzmacniających pod stanie na rękach

O AUTORZE

Michał Chmiel z wykształcenia nauczyciel i trener – magister Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją akrobatyka sportowa.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z technikami akrobatycznymi. Na co dzień prowadzi grupy i klientów indywidualnych przy rozwijaniu umiejętności gimnastycznych. Układa choreografię do postaci z gier komputerowych czy walki postaci w filmach.

Prowadzi szkolenia i kursy stania na rękach dla osób ćwiczących. Trener na sekcji AWF Warszawa.

GWARANCJA JAKOŚCI

Jestem w 100% przekonany, że dołączając do tego kursu otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby nauczyć się stać na rękach.

Gdyby jednak z jakiegokolwiek powodu kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do mnie maila na [email protected], a ja bez zadawania jakichkolwiek pytań natychmiast zwrócę Ci Twoje pieniądze.

FAQ

CZY POTRZEBUJĘ DODATKOWYCH PRZYRZĄDÓW DO WYKONYWANIA ĆWICZEŃ?

Właśnie nie! Jeśli ćwiczysz z domu to wystarczy czasami jakieś podparcie typu krzesło, sofa, łóżko.

CZY KURS JEST TEŻ DLA OSÓB Z PODSTAWOWĄ WIEDZĄ NA TEMAT STANIA NA RĘKACH?

Kurs zawiera dobre wprowadzenie do technik stania na rękach, także jak nigdy tego nie robiłeś/robiłas to nauczysz się podstaw ze mną. Po uzyskaniu pewnego poziomu kolejne moduły na pewno nie będą Cię nudzić. Kurs stworzony jest głównie z myślą do osób chcących robić progres.

CZY MOGĘ PRZERABIAĆ KURS NA TELEFONIE?

Tak! Kurs jest tak przygotowany, że można go odtwarzać zarówno na telefonie jak i na komputerze albo innym sprzęcie