Nasze plany na rok 2021

Tym razem będzie konkretniej. Może także ze względu na to, że ten tekst miał powstać na początku roku a mamy już końcówkę stycznia :O

Oto czego możecie się spodziewać po nas już niedługo:

Kurs online stania na rękach

Już niedługo opublikujemy dla was profesjonalny KURS STANIA NA RĘKACH. Coś czego patrząc na nasz rynek brakowało. Tak szerokiego i kompleksowego programu nie znaleźliśmy nigdzie w sieci. A nawet poza nią.

Dzięki formule online będziecie mogli przejść cały program treningowy gdziekolwiek chcecie. Nauczyć się stać na rękach. To aż 12 tygodni waszej pracy razem z trenerem Michałem Chmielem, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Człowiek orkiestra tym razem popisał się składnym, merytorycznym, konkretym materiałem.

Będziemy niesamowicie wdzięczni jeśli przejdziecie tę drogę do wspomnianej IGŁY razem z nami. Sprzedaż kursu rusza już niedługo!

Campy

Za kilka tygodni jedziemy do Starej Wsi:) Zen Workout Camp jest potwierdzony a lista rezerwowa otwarta. Jeśli chcielibyście jeszcze dołączyć na ten fajny, chillowy i mega aktywny wyjazd to zerknijcie na pełną ofertę tutaj:

https://drive.google.com/file/d/11H1s0O2Jz-jEH9GlfQjwiLkBHDfW3nQ2/view?usp=sharing

A potem:

SNOW CAMP – tak chcemy jeszcze raz uderzyć w góry. Najprawdopodobniej ponownie w polskie góry. Może tym razem będzie to mniejszy, bardziej kameralny wyjazd. Może inny region niż Białka. Planowany termin to końcówka lutego. O ile … wiadomo.

HEL WIND&SURF CAMP – tak! Powtórka z rozrywki. Jeden turnus w czerwcu (przed wakacjami). Jeden we wrześniu (drugi tydzień). Będzie zabawnie;)

Czy będzie BJJ CAMP czyli wyjazd treningowy brazylijskiego jiu jitsu? No pewnie! Wrzesień i Mazury to praktycznie pewniak. A kto wie czy innego terminu tez nie zaproponujemy.

Inne campy?

TAK! Będziemy rozwijać naszą ofertę w tym kierunku bo widzimy jak dobrze wam takie wyjazdy robią:) Ile tam jest uśmiechu i łez (tych ze szczęścia).

Kursy Trenerskie i szkolenia

Najbliższy termin kursu na trenera Kalisteniki i Street Workoutu startuje w kwietniu. Dwa weekendy i dwa zjazdy wzmożonej pracy przed nami. 10, 11 oraz 17, 18 kwietnia. Zgłoszenia na kurs już otwarte:

https://ckks.pl/kurs/kurs-trenera-kalisteniki-i-street-workout

Szkolenie z zakresu podstaw kalisteniki dla każdego czyli cos dla amatorów. Jednodniowe szkolenie dostępne dla każdego. Zgłoszenia na 10 kwietnia już otwarte:

https://ckks.pl/kurs/podstawy-kalisteniki-i-street-workout

Zakładamy fundację.

A tak poza tym to pomyśleliśmy, że mamy szansę i możliwości zrobić coś pożytecznego. Nawet bardziej niż dawanie wam ruchu i endorfin. Planujemy założyć fundację, która będzie wspierać działania związane z upowszechnianiem sportu i rekreacji ruchowej. Do tej pory przy naszym wsparciu powstało wiele parków do ćwiczeń oraz przeprowadziliśmy kilkadziesiąt pokazów, warsztatów i treningów dla dzieci i dorosłych z zakresu treningu street workout. Chcemy to kontynuować. Info co i jak już niedługo.

A co jeszcze przyniesie nowy rok 2021? Zobaczymy i jesteśmy dobrej myśli.

SIŁA!