Ostatni wyjazd tego lata. Obóz surfingowo-treningowy dla dorosłych.

Kto już z nami był na poprzednich edycjach ten wie. Kto jeszcze nie był ten ma jeszcze szansę się dowiedzieć.

Tego lata kończymy nasze wyjazdy na półwyspie helskim w Chałupach. Surf Camp Hel to połączenie sportów wodnych, otwartych i aktywnych osób z naszego otoczenia, całkowicie nowych znajomości oraz szerokiej oferty aktywności na całe 7 dni.

dowiedz cię więcej o wyjeździe Surf Camp Hel 28 sierpnia

Windsurfing i kitesurfing w Chałupach

Po koniec sierpnia koncentrujemy się na windsurfingu oraz kitesurfingu. Wszystko zależy jak zwykle od pogody, jaka nas przywita na wybrzeżu. Ale to tylko początek. Zajęcia te z reguły odbywają się z rana. Później mamy całe dnie na:

👉🏻rowery – przejażdżki krajoznawcze

👉🏻treningi siłowo – kondycyjne ze mną

👉🏻aby uzupełnić ofertę proponujemy także darmowe warsztaty z surfingu oraz grupowe szkolenie surfing z Mistrzynią Polski Karoliną Marczak. Jeśli prognoza dopisze to surfujemy!

A wieczory to już tylko: animacje i konkursy ze sponsorami, grille, pizza, zachody słońca, ogniska, wycieczki, integracja. Ale i tak najważniejsze będzie nie śpieszyć się. Odpocząć i korzystać z czasu tak jak lubicie.

Ostateczny chwyt marketingowy;)

Co najlepsze ten wyjazd wydaje się wręcz śmiesznie tani jeśli porównać tegoroczne ceny na Helu. Skąd się to bierze? Nasza współpraca z szkółka Funsurf układa się bardzo dobrze, przez co możemy konkurować nasza oferta na wyjazdu letnie z największymi! Zachowując przy tym koleżeński, unikatowy klimat i podejście do naszych gości.

Brzmi super i tak właśnie wyglądają nasze Surf Campy.