POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Wielu z was jest u nas w Klubie od niedawna. Wielu z was śledzi nas od dawna, ale MY wciąż gonimy teraźniejszy świat treningu więc zmieniamy się i rozwijamy dla was. Z tego względu chciałbym abyśmy poznali się trochę lepiej. Na pierwszy rzut przedstawiam wam fajnego trenera i gościa do rozmowy. MNIE 😛

Witam trener Piotr Szwiec

Trener Piotr Szwiec

Tak wyszło. Nie weźcie mnie za snoba. Moje bio macie na naszej stronie czyli 👉🏻 TUTAJ i to już wiecie.

Jestem odpowiedzialny za organizację naszego Klubu Kalisteniki GWP oraz prowadzę szkolenia trenerskie. O naszych szkoleniach dla profesjonalistów dowiecie się tutaj: 👉🏻 SZKOLENIA.

To czego o mnie nie wiecie to to, że aktualnie piszę do was z pewnej wyspy, gdzie poświęcam się Surfingowi oraz treningom stricte pod sporty wodne. Sporty wodne czyli Windsurfing, Kitesurfing, Wingfoil, Wakeboard a nie latanie na spadochronie za motorówką;)

Niedawno złapała mnie tutaj świetna specjalista od psychodietetyki Magda Hajkiewicz, która nagrała ze mną podcast o treningu dla każdego i motywacji. Weź i odsłuchaj:)

👉🏻 PODCAST MAGDY HAJKIEWICZ

Czym się zajmuję jako trener

Pracuję z klientami tutaj na miejscu, szkolę ich i sam ćwiczę. Jeśli chcielibyście wiedzieć o mnie więcej lub po prostu interesuje was temat sportów surfingowych zapraszam na codzienne posty na IG: 

👉🏻 MÓJ INSTAGRAM

♨️ ale KONIECZNIE zasubkrybujcie mój nowy kanał na You Tube poświęcony głównie treningom pod sporty wodne i codziennym aktywnościom:
👉🏻 MÓJ KANAŁ

Kanał na YT Piotr Szwiec

A skoro deski to także SNOWBOARD, na który zabieram was już 1 lutego na Snowcamp w Szczyrku. Pełna oferta naszych campów ze mną i innymi trenerami 👉🏻 TUTAJ.

PS. Kolejna w kolejce do poznania będzie Ania:)