Lato 22, jakie kierunki.

Zbliżają się wakacje a skoro wakacje to wyjazdy sportowe dla dorosłych z ekipą GWP. W tym roku standardowo już lecimy na Hel. W Chałupach szkolimy na windsurfingu, kitesurfingu oraz surfingu.

W tym roku wybraliśmy najlepsze terminy. Na początku i na końcu wakacji. A to oznacza super pogodę i brak helskiego tłumu:)

Pierwszy Surf Camp startuje od 19 do 26 czerwca

Oprócz wodnych sportów jedzie z nami trenerka Natalia Filipp, która poprowadzi swoje treningi typu Body Mental. Idealne uzupełnienie do wodnych atrakcji.

OFERTA SURF CAMP HEL CZERWIEC TUTAJ

Na drugim turnusie w sierpniu lecimy mocno! Tym razem Ania i Remigiusz Bednarkowie zapraszają razem ze swoją grupą treningową Spartan Warszawa na bieg OCR. Dodatkowo dla wyciszenia Joga. Zabieramy także sporo ekipę rowerową więc możecie się spodziewać fajnych wycieczek na dwóch kółkach.

Turnus sierpniowy OFERTA TUTAJ

Dodatkowo zapraszamy wyjazdy z naszymi trenerami!

OBÓZ RODZINNY z trenerem Piotrem

Aktywne wakacje z rodziną

Tutaj znajdziecie ofertę przy współpracy z organizatorem turystyki Let’s GO.

SUPY o zachodzie słońca na Mazurach

Zapytania wysyłajcie na maila tutaj: [email protected]

Z innej bajki bo ze świata sportów walki – na najlepsze wyjazdy brazylijskiego jiu jitsu zaprasza trener Marek Pasierbski

Zapytania wysyłajcie na maila: [email protected]

obozy brazylijskiego jiu jitsu z Wiertarka Jiu Jitsu

A dla niezdecydowanych planujemy szybkie wypady weekendowe z trenerami #gwpteam. Na Mazury i być może w góry. Będziemy was informować na bieżąco.

weekendy sportowe #gwpteam

Zatem widzimy się niebawem. ALOHA