Siła pod Muscle up oraz stanie na rękach. Nowy plan treningowy już dostępny

Plan dla osób średniozaawansowanych

Stworzyliśmy pomoc dla każdego kto potrafi i lubi trenować samemu. Plan treningowy, dzięki któremu osoby średniozaawansowane przeskoczą na kolejny poziom z pierwszych prób muscleupów do płynnego ich wykonania.

Ułożyliśmy ten plan aby był prosty i efektywny. Nie efektowny! Oprócz zalecany przez nas ćwiczeń i serii możecie wykonać swój ulubiony trening. Nasz propozycja? Uzupełnij ten plan treningiem dolnych partii ciała, brzucha. Możesz też połączyć go z interwałami aby polepszyć wytrzymałość.

Trening według tego planu pomoże ci nie tylko w szlifowaniu samego wspierania ciągiem (czyli Muscle Upa). Pracujesz tutaj również nad:

  • pompkami w staniu na rękach
  • dipami
  • wariacjami dynamicznych pullupów

Plan treningowy do pobrania

Plan jest formie PDF. Dostajesz od nas 3 pliki. Jeden z nich drukujesz w najprostszej formie i bierzesz ze sobą na trening. Tak aby nic cię nie rozpraszało. Tak abyś miał zawsze pod ręką co i jak. Prosto i wygodnie.

Brzmi dobrze? Właśnie na takim etapie jesteś? Skorzystaj z naszego planu i pozostań z nami w kontakcie abyśmy mogli konsultować co i jak.

To tylko 89 zł a dostajesz rozpiskę na 4 tygodnie PLUS darmowy wzór na kontynuację treningu dla osób zaawansowanych na kolejne 6 tygodni!

Powodzenia w treningu.

SIŁA!