Kurs trenerski – jesienna edycja już w październiku

Zapraszamy na nową HYBRYDOWĄ formę szkolenia dla przyszłych trenerów i trenerek. 

Kurs trenerski podzielony jest na 2 zjazdy weekendowe dające łącznie 41 godzin szkolenia
> zjazd pierwszy w formie ONLINE (aplikacja zoom.us) 15-16.10.22
> zjazd drugi w formie STACJONARNEJ
29-30.10.2022

TWÓJ KOD zniżkowy na:

-10% i koszulka TRENER w prezencie

Dla kogo

Kurs trenerski o specjalizacji Kalistenika i Street Workout skierowany jest do trenerów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o nowoczesną formę zajęć z wykorzystaniem masy własnego ciała. Zapraszamy instruktorów sportu oraz rekreacji ruchowej pragnących udoskonalić swój warsztat metodyczny oraz poznać nowe formy treningu funkcjonalnego. Szkolimy profesjonalną kadrę, która poradzi sobie w każdych warunkach ze zróżnicowanym klientem.

Szkolenie trenerskie prowadzone przez CKKS we współpracy z Ghetto Workout Poland to świetna baza dla osoby, która interesuje się street workoutem, wiąże przyszłość z prowadzeniem zajęć o takiej właśnie specyfice, bądź planuje pogłębić swoją obecną wiedzę na ten temat. 
Na kursie znalazło się wiele informacji, nie tylko o pracy z grupą, ale również o tworzeniu scenariuszy zajęć jak i o prawidłowym podejściu instruktora do zajęć. Zarówno teoria, jak i praktyka skupia się na konkretnych sytuacjach które napotkacie w przyszłej pracy zawodowej. Wiedza zdobyta na kursie jest sprawdzona a przekazywane informacje to kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć przez naszych wykładowców.

Cel Szkolenia

– Po ukończeniu szkolenia będziesz potrafił poprowadzić grupy ćwiczących oraz stworzyć swoje własne. 
– Zdobędziesz także najlepszy warsztat w tym zakresie do prowadzenia zajęć personalnych. 
– Poszerzysz swój warsztat o nową formę treningu siłowego. 
– Pozyskasz kompetencje z zakresu pracy i obsługi klienta fitness. 
– Dzięki współpracy z Ghetto Workout Poland zbudujesz mocną markę trenera.

Budowa kursu


Kurs trenerski podzielony jest na 2 zjazdy weekendowe dające łącznie 41 godzin szkolenia:
2 dni pracy zdalnej z domu
2 dniowy zjazd w Warszawie

NOWOŚCI

Kalistenika to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportów siłowo – kondycyjnych dlatego program kursu trenera Kalisteniki i Street Workout także przeszedł pełną renowację. Zastąpiliśmy niektóre tematy nowymi, które mocno zaznaczyły się w świecie treningu w ciągu ostatnich lat. Skupimy się jak zwykle na praktyce oraz procesie dydaktycznym tak aby nowi kandydaci na trenerów mogli z marszu wejść do zawodu i podjąć pracę w wymarzonym zawodzie trenera/ki kalisteniki i street workout. 

Podczas 2 pierwszych dni szkolenia zajmiemy się zagadnieniami, które możemy w skuteczny i klarowny sposób przedstawić z poziomu monitora komputera. Nasze doświadczenie w prowadzeniu spotkań online – od rozpoczęcia lockdownu zrealizowaliśmy już kilkuset godzin treningów, szkoleń oraz webinarów – pozwala nam na przeprowadzenie skutecznej edukacji zdalnej. 
Materiały dla uczestników: Uczestnicy dostaną niezbędne materiały do pracy zdalnej jak i do spotkań z wykładowcami na żywo. Materiały zostały ponadto uzupełnione o informacje dodatkowe, które pomogą wam rozwikłać zagadnienia, z którymi trenerzy spotykają się codziennej aktywności zawodowej. 
Drugi weekend szkolenia przeprowadzony w Warszawie oprze się głównie na technice treningu, metodach i zasadach prawidłowego prowadzenia zajęć. Nasze szkolenie skupia się mocno także na umiejętnościach miękkich trenerów co jest niezbędne w codziennej pracy z klientami.  


TEST sprawdzający oraz EGZAMIN końcowy będące warunkiem
ukończenia kursu zostaną przeprowadzone przy okazji zjazdu na żywo.