Stand-up po naszemu. Ghetto i przyjaciele.

Świetny wieczór wśród znajomych twarzy. Śmiechu było dużo. W końcu tytuł tego wieczoru to Komedia Czysta.

To był już drugi rok, w którym organizuję dla was spotkanie ze stand-upem. Skąd ten pomysł? W trakcie naszym wyjazdów okazuje się coraz częściej, że WY umiecie w żarty. I to nie tylko w stanie nieważkości.

Na scenie w tym roku zaprezentował się Michał, Kamil oraz Ola. Oczywiście ja prowadziłem całe show i chcąc niechcący też występowałem;)

Żarty i anegdotki dotyczyły głównie naszych wyjazdów Workoutcamp z roku 2022. Kto był to łapał każdy żart w lot. Kto nie był, to nie miał wyjścia i też musiał się uśmiechnąć. Spotkaniem tym podsumowaliśmy wyjazdowy sezon letni 22. Były Chałupy x 2, był rowerowy wyjazd na Podlasie, był Zen Camp w Dojo Stara Wieś. Były też wyjazdy zimowe do Włoch oraz w nasze Tatry.

Dzięki pomocy agencji Stan-up No Limits mogliśmy gościć po raz drugi na fajnej scenie Centralnej Spółdzielni Komediowej. Scena, publika, światła. Profeska. I tak też staramy się organizować nasze eventy. Pro.

Nie było was, bo…. a zreszta nieważne. Ale możecie żałować. Takich wieczorów wiele nie ma. W końcu tylko raz do roku. Żebyście nie płakali po nocach mały przedsmak, a raczej posmak tego co się działo:

Dzięki, że byliście. Do zobaczyska na treningach i wyjazdach zimowych.