BLACK FRIDAY czyli #wspierampolskiebiznesy

Przygotowaliśmy dla was listę okazji oraz promocji od firm, które warto wspierać w tym trudnym czasie. Warto wspierać właśnie te marki bo to one na codzień wspierają Ghetto a więc i was. A przy okazji tego piątku i tego tygodnia jest sporo okazji! Oto gdzie możecie robić zakupy już teraz:
 

POMELO


Catering dietetyczny prosto pod wasze drzwi.

Nasz najnowszy Partner biznesowy, który karmi team trenerski Ghetto. Nasz stały kod zniżkowy na zamówienia tutaj to: ghettoworkout. Kod uprawnia do zniżki -10%. Zamawiajcie tutaj:

https://pomelo.com.pl


OGIO


Najlepszej jakości torby podróżne, plecaki oraz akcesoria. Na sklepie OGIO trwa Black WEEK: https://bit.ly/36ZQ5Tx. Są tu także dostępne 2 produkty z naszym logo:) POLECAMY:

TORBA

oraz PLECAK

Nasz stały kod zniżkowy na zamówienia na cały sklep to: GWP2020. KOD ten jest dla was i uprawnia do zniżki -30% (nieprzecenione produkty ze stronie: http://prospot.plSNOWSHOP.PL

Wspiera naszą działalność związaną z workout campami. Warto rozejrzeć się u nich za okazją na deskę snowaboardową, narty, kask i inne. Poza tym serwis sprzętu zimowego! Na wsytsko macie od nas zniżkę z nasza kartą rabtaową Ghetto. Dajcie tylko znać. A teraz jest promka z uwagi na piątunio:

SKLEP SNOWSHOP.PL


OSASPORT

Sklep online oraz stacjonarny z suplementami. To włąśnie od nich mamy suple, które wspomagają was na campach. Mają obecnie jakieś wyprzedaże:

Nasze produkty z zeszłych serii wciąż dostępne są tutaj: GHETTO CIUCHY

Nie mamy stałego kodu znizkowego ale wystarczy, że powołacie się na nas przy zakupach a pracownik Osasport na pewno coś dla was fajnego przygotuje.
 MANTO

Odzież i akcesoria sportowe. nasz wieloletni partner.
Tutaj mamy teraz -25% NA WSZYSTKO Z KODEM BF2020 na cały asortyment. Także przeceniony! Poza tym nasz stały kod zniżkowy na zamówienia to:

KOD sila10 – dla trenujących z Ghetto na – 10% od nieprzecenionych artykułów oraz

KOD copawaw dla trenujących z nami w Copacabanie na aż – 20% od nieprzecenionych artykułów

SKLEP: https://www.mantoshop.pl


WEBINAR GHETTO


A TAKŻE ZAPRASZAMY NA NASZ WEBINAR już 2 grudnia o 19:00

DOŁĄCZ DO WEBINARU

A przy okazji odbierzcie dodatkowe 5 % zniżki wpisując przy zamówieniu: 

-5SIŁA

Udanych zakupów