Wyjazdy snowboardowe i narciarskie już w lutym i w marcu. Polska i Włochy.

Wczoraj spotkaliśmy się aby pogadać o nadchodzących wyjazdach. Oto film z naszego spotkania Q&A gdzie opowiadałem jak będą wyglądać wyjazdy tej zimy, co was tam czeka i który wyjazd jest właśnie dla was.

🖥 https://www.instagram.com/tv/CljqDijqwSu/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

W tym sezonie zaplanowane mamy 3 wyjazdy Snowcamp. Zaczynając od Polski:

1 -5 lutego czyli 4 dniowy wypad w polskie Beskidy aby szlifować jazdę techniczną, freeride oraz dla chętnych pozwiedzać lasy i doliny na splitboardach i skiturach. Aby wyjazd się odbył potrzebuję deklaracji od zainteresowanych. Zbieram grupę min. 10 osób i wtedy będę rezerwowe konkretne kwatery. Chciałbym aby był to nocleg z dodatkowymi atrakcjami typu SPA, basen akyny mogli odpocząć po walce na zimnie.

Snowcamp w Beskidach 1-5 lutego

Drugi wyjazd dla każdego ale już do Włoch i na wypasie to 4 marca. tygodniowy Camp z całym anturażem. Szkolenia, pyszne jedzenie, 2 posiłki HB plus poczęstunek ale aperitif. Dobry 4 gwiazdowy hotel, SPA, fajne miasteczko.

Do tego festiwal muzyczny, wiosenne słońce i kupa śniegu. Jeśli interesuje was ta opcja to rezerwacji możecie dokonać u mnie lub tutaj na stronie:

https://amazingtravel.pl/oferta/ski-chill-2023/

Przy rezerwacji przysługuje wam zniżka na hasło: GWPTEAM. Zniżka to -25€ od osoby:)

wyjazd do na snowboard Włoch 4 marca

W tym sezonie także NOWOŚĆ czyli oferta dla całej rodziny. 11 lutego na mazowieckie ferie ruszamy także do San Martino di Castrozza aby posmakować włoskiego jedzenia i poużywać życia.

Cały wyjazd jest przygotowany pod dzieci i rodziców. Będzie pełen program zajęć dodatkowych dla małych i dużych. Do tego szkolenie snoawbaord ze mną i narciarskie ze znajomymi instruktorami.

wyjazd rodzinny ferie warszawskie

Oferta na ten wyjazd tutaj:

https://amazingtravel.pl/oferta/rodzinne-ferie-isolabella-11-18-02-23/

Również tutaj jak i na innych wyjazdach Amazing travel w tyn sezonie, przy rezerwacji przysługuje wam zniżka na hasło: GWPTEAM. Zniżka to -25€ od osoby.