Oferta

Treningi Grupowe

Oferta zajęć grupowych skierowana jest przede wszystkim dla osób średnio-zaawansowanych oraz początkujących. Trening z własną masą ciała pozwoli Ci rozwinąć “naturalną” siłę, świetną kondycję, świadomość ciała. Brak obciążeń zewnętrznych w naszym programie dla osób początkujących znacząco zmniejsza ryzyko kontuzji. Jest to również świetny sposób na kształtowanie wielu cech motorycznych co jest niezwykle ważne dla osób uprawiających inne dyscypliny sportowe.

Nasze treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej. Od zera do Bohatera. Aktywność sportowa pozytywnie wpływa na nasze zdrowie chroniąc przed chorobami cywilizacyjnymi. Na treningach Ghetto Workout Poland znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanych trenerów z odpowiednim przygotowaniem metodycznym, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do podopiecznych.

Więcej

Campy

#workoutcamp organizowane przez Ghetto Workout Poland to sportowe wyjazdy dla osób aktywnych, które nie boją się nowych wyzwań. Idea przewodnia to połączenie treningów Kalisteniki z atrakcyjnymi aktywnościami sportowymi jak: sporty zimowe, wodne, ekstremalne oraz sztuki walki. Główne aktywności na campach uzupełniają także: trening siłowy, Movement i Animal Flow, Gimnastyka, aktywności Mind & Body, biegi OCR, Wspinaczka, Freediving, Żeglarstwo i wiele innych.

Nasze wyjazdy charakteryzują się przyjazną, wręcz rodzinną atmosferą. Można odpocząć psychczne i zmęczyć się fizycznie. Zajmuje się wami profesjonalna kadra trenerska i z Waszym udziałem. Wyjazdy organizujemy dla wszystkich już ćwiczących z nami oraz tych chcących rozpocząć przygodę z treningiem.

Więcej

Online

Treningi ONLINE LIVE – Pakiety treningów ONLINE – Konsultacja i plan treningowy. Wybierz już dziś i skorzystaj z naszych usług online.

Różnorodna oferta online to zasługa całego zespołu GWP pracującego na końcowy sukces każdego podopiecznego.

Więcej

Kursy trenerskie

Szkolenie trenerskie prowadzone przez Ghetto Workout Poland to idealny wybór dla osoby, która interesuje się street workoutem, wiąże przyszłość z prowadzeniem zajęć Kalisteniki. W programie kursu znalazło się wiele informacji, nie tylko o pracy z grupą, ale również o tworzeniu scenariuszy zajęć oraz o prawidłowym podejściu trenera do zajęć.

Zarówno teoria, jak i praktyka skupia się na konkretnych sytuacjach które napotkacie w przyszłej pracy zawodowej. Wiedza zdobyta na kursie jest sprawdzona a przekazywane informacje to kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć przez naszych wykładowców.

Więcej

Warsztaty

To pojedyncze spotkania oraz cykl zajęć dotyczących konkretnego tematu. Szlifujemy technikę oraz siłę pod dany element. W zależności od poziomu trudności warsztaty są dla początkujących lub bardziej zaawansowanych ćwiczących.

Więcej

Treningi Personalne

Oferta treningów jeden na jeden skierowana jest dla trenujących ceniących sobie efekty, oszczędność czasu oraz indywidualne podejście trenera. Trenerzy GWP zajęcia personalne opierają na Kalistenice jednak nie zapominamy jak efektywnie i celowo korzystać z ćwicz. akcesoryjnych. Do waszej dyspozycji jest kilkunastu doświadczonych oraz otwartych na nowych podopiecznych trenerów i trenerki.

W zależności gdzie chcesz ćwiczyć, w jakich godzinach oraz jaki będzie Twój cel treningowy dobierzemy trenera odpowiedniego właśnie dla Ciebie. Treningi odbywają się w klubach fitness oraz na dworze (w zależności od oczekiwań i celów). Współpracujemy z wieloma klubami w Warszawie, gdzie mamy odpowiednie  warunki do pracy.

Więcej