Oferta

Klub Kalisteniki GWP, treningi

Trening grupowy kalisteniki skierowany jest przede wszystkim dla osób początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Trening z własną masą ciała pozwoli Ci rozwinąć “naturalną” siłę, sprawność, świetną kondycję, świadomość ciała. Brak obciążeń zewnętrznych (dla osób początkujących) zmniejsza ryzyko kontuzji. Kalistenika to świetny sposób na kształtowanie wielu cech motorycznych. To świetne uzupełnienie treningu osób uprawiających inne dyscypliny sportowe.

Nasze treningi przeznaczone są dla osób w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej. Od Zera do Bohatera. Aktywność sportowa pozytywnie wpływa na zdrowie chroniąc przed chorobami cywilizacyjnymi. Na treningach Klubu Kalisteniki GWP znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanych trenerów. Trenerzy posiadają odpowiednie przygotowanie metodyczne, są zaangażowani. Profesjonalne podejście do podopiecznych do u nas podstawa.

Szczegóły zajęć poniżej

Więcej

Campy

#workoutcamp organizowane przez Ghetto Workout Poland to sportowe wyjazdy dla osób aktywnych, które nie boją się nowych wyzwań. Idea przewodnia to połączenie treningów Kalisteniki z atrakcyjnymi aktywnościami sportowymi jak: sporty zimowe, wodne, ekstremalne oraz sztuki walki. Główne aktywności na campach uzupełniają także: trening siłowy, Movement i Animal Flow, Gimnastyka, aktywności Mind & Body, biegi OCR, Wspinaczka, Freediving, Żeglarstwo i wiele innych.

Nasze wyjazdy charakteryzują się przyjazną, wręcz rodzinną atmosferą. Można odpocząć psychczne i zmęczyć się fizycznie. Zajmuje się wami profesjonalna kadra trenerska i z Waszym udziałem. Wyjazdy organizujemy dla wszystkich już ćwiczących z nami oraz tych chcących rozpocząć przygodę z treningiem.

Więcej

Online

Treningi ONLINE LIVE – Pakiety treningów ONLINE – Konsultacja i plan treningowy. Wybierz już dziś i skorzystaj z naszych usług online.

Różnorodna oferta online to zasługa całego zespołu GWP pracującego na końcowy sukces każdego podopiecznego.

Więcej

Kursy trenerskie

Szkolenie trenerskie prowadzone przez Ghetto Workout Poland z certyfikacją CKKS to świetna baza dla osoby, która interesuje się street workoutem, wiąże przyszłość z prowadzeniem zajęć o takiej właśnie specyfice, bądź planuje pogłębić swoją obecną wiedzę na ten temat.

Zarówno teoria, jak i praktyka skupia się na konkretnych sytuacjach które napotkacie w przyszłej pracy zawodowej. Wiedza zdobyta na kursie jest sprawdzona a przekazywane informacje to kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć przez naszych wykładowców.

Więcej

Warsztaty

To pojedyncze spotkania oraz cykl zajęć dotyczących konkretnego tematu. Szlifujemy technikę oraz siłę pod dany element. W zależności od poziomu trudności warsztaty są dla początkujących lub bardziej zaawansowanych ćwiczących.

Więcej

Oferta dla biznesu

Treningi kalisteniki, Warsztaty prozdrowotne, Wyjazdy integracyjno – sportowe. Nasza oferta dla firm.

Więcej