Nowy hybrydowy kurs trenera kalisteniki i street workout

Wraca jedyny certyfikowany w Polsce kurs trenerski z Kalisteniki

Po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, z naładowanymi bateriami wracamy z nowym hybrydowym kursem trenerskim Ghetto Workout Poland, certyfikowanym przez CKKS. Tym bardziej nas to cieszy, że to my wiele lat temu zorganizowaliśmy pierwszy tego typu kurs street workoutu w Polsce. Z każdą kolejną edycją próbowaliśmy coś zmienić, dodać, ulepszyć, a to jest nasz efekt końcowy.

KURS ODBĘDZIE SIĘ:

MODUŁ ONLINE 2-3 KWIETNIA 2022

ZJAZD W WARSZAWIE 9-10 KWIETNIA 2022

Na samym początku, dobrze pamiętamy opór środowiska przed wprowadzeniem nowej formy dydaktyki i podnoszenia poziomu prowadzących treningi. Nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji, a projekt z czasem odniósł sukces, a nawet znalazł naśladowców. Zorganizowaliśmy kurs, w którym sami byśmy chcieli być uczestnikami na początku naszej drogi. Zapraszamy.

KURS TRENER KALISTENIK I STREET WORKOUT – ZAPISY

Dla kogo jest ten kurs.

Podobnie jak nasze poprzednie kursy trenerskie, ten skierowany jest przede wszystkim do osób chcących podszkolić swój warsztat instruktorski, czyli dla osób planujących lub już aktywnych zawodowo, pracujących na siłowni. Mnóstwo zagadnień pozwoli też wszystkim ćwiczącym zacząć trenować w sposób świadomy, skuteczny i bezpieczny. Organizując i prowadząc setki treningów grupowych i indywidualnych stworzyliśmy klucze, na których można zbudować najlepsze jednostki treningowe.

Organizacja kursu podczas pandemii.

Jak organizujemy ten kurs? Hybrydowo. Idąc z duchem czasu, cały pierwszy weekend odbędzie się ONLINE. Kolejny weekend to już spotkanie na żywo i dużo ćwiczeń praktycznych. W sumie czekają na Was 4 dni co daje aż. 41 godz. lekcyjnych nauki i ćwiczenia.

Z program odpowiada Ghetto Workout Poland oraz CKSS.

Prowadzący:

Piotr Szwiec

Marek Pasierbski

Michał Chmiel

Karol Rzempołuch

kurs trenerski info

Co Was czeka jeżeli chodzi o merytorykę?

Przejście przez wszystkie zagadnienia, które sądzimy, że są niezbędne w pracy trenera. Praca z grupą, praca podczas treningu personalnego. Tworzenie scenariuszy zajęć, budowanie treningów, dobór ćwiczeń, progresje, umiejętności miękkie to tylko niektóre tematy, które będziemy przerabiać. Nie ominie Was omówienie wielu różnych nieksiążkowych sytuacji, które spotykacie lub spotkacie w pracy na siłowni. Od samego początku naszych kursów wyciągamy i analizujemy wiele zagadnień, czysto praktycznych, na bazie naszego doświadczenia, o których nie słyszeliśmy na innych szkoleniach.

Co otrzymacie po naszym kursie.

Po zaliczonym kursie otrzymasz od nas certyfikat CKKS z tytułem Trenera oraz plastikową legitymację. To będzie dopiero druga edycja pod egidą CKKS.

W tej chwili, na zbliżającą się edycję kwietniową mamy jeszcze parę dostępnych miejsc. Możecie się zapisać klikając w link poniżej.

ZAPISY

Pamiętajcie o kodzie rabatowym przy zapisach: GHETTO

Siła!