Awatar użytkownika

Windsurfing Skills – Ready To Surf

53 Weeks
Wszystkie poziomy
6 lekcji
0 testów
11 kursantów

Treningi dla Windsurferów na bezwietrzne dni.

Wzmocnij się i usprawnij ciało. Na tych lekcjach pracujemy konkretnie nad elementami jak:

START Z WODY    |    MOCNE SZKWAŁY   |    MAŁE DESKI

Nauczę cię również technik prewencji urazów, co uchroni cię przed dłuższą przerwą od pływania, w przypadku niechcianej kontuzji.

Poznaj techniki stabilizacyjne oraz mobilizacyjne profesjonalnych Windsurferów.

Jestem odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne Mistrza Świata w Slalomie PWA Maćka Rutkowskiego oraz Mistrza Świata Juniorów w klasie IQ FOIL Staszka Trepczyńskiego.

TY także możesz pracować z profesjonalnym trenerem i to gdzie i kiedy chcesz:)

BUDUJ SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I KOORDYNACJĘ NIEZBĘDNE DLA KAŻDEGO SURFERA.

Już nigdy więcej nie zabraknie ci przygotowania przed sezonem na wodzie.

✅ Zmniejszysz ilość kontuzji – w filmach treningowych pokazuję jakie ćwiczenia robić, aby zapobiec kontuzjom na wodzie.

✅ Dołączysz do rozwijającej się społeczności pasjonatów sportów wodnych.

✅ Poprawisz swoją sylwetkę! A do tego będziesz zdrowszy i poczujesz się lepiej.

ZAPRASZAM. DOŁĄCZ DO MNIE I BĄDZ READY TO SURF – PIOTR SZWIEC

Opinie:

 

Po wykupieniu dostępu do kursu na twoim koncie pojawi się odkodowana całość tego modułu. Możesz logować się ile chcesz i wykonywać lekcje zawsze i wszędzie gdzie masz tylko dostęp do internetu. Dostęp do RTS masz przez 1 rok. Dodatkowo możesz dołączyć do mojej grupy wsparci dla moich podopiecznych. Zyskasz kontakt bezpośredni ze mną i innymi zajawkowiczami sportów wodnych. Nic tylko korzystać!
Zdecydowanie tak. Program przygotowałem tak aby końcowy efekt treningu był wystarczający dla osób początkujących, średnio zaawansowanych a nawet profesjonalnych surferów. Treningi skupiają się głównie na aspekcie specjalistycznej sprawności oraz wytrzymałości siłowej. Żadne z ćwiczeń nie wymaga skomplikowanego sprzętu.
Nic skomplikowanego. Wystarczy ci: mata, butelka wody, cienkie gumy miniband oraz małe ciężarki.
Ja tez nie;) Dlatego mój program to nie tylko pokaz ćwiczeń do kamery – to swoiste lekcje, na których prowadzę cię i uczę techniki. Prezentuję łatwiejsze lub trudniejsze formy tych zadań. Masz problem z techniką? Chcesz obgadać jakiś problem treningowy? Skontaktuj się ze mną na zamkniętej grupie dla moich podopiecznych.
Kurs ma za zadanie przygotować cię do najlepszych sesji na wodzie w Twoim życiu. Windsurfing to trudny i wymagający sport. Aby pływać na desce trzeba dać z siebie 100%. Jeśli też tak uważasz to nic nie ryzykujesz kupując ten kurs. Po prostu rób dalej wszystko na 100%.
Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie na [email protected]. Odpowiem w ciągu 72 godzin. No chyba, że będę akurat na wodzie;)