Awatar użytkownika

SURFING MOBILITY – READY TO SURF

53 Weeks
Wszystkie poziomy
10 lekcji
0 testów
11 kursantów

Dzięki tym lekcjom poprawisz nie tylko swoją mobilności i zakres ruchomości ale także będziesz lepiej pływać na surfingu.

READY TO SURF TO PROGRAM TRENINGOWY, KTÓRY PRZYGOTUJE CIĘ DO SEZONU SURFINGOWEGO, USPRAWNI CIAŁO I ZBUDUJE ŚWIETNĄ SYLWETKĘ.

Jestem trenerem Mistrzów Polski w Surfingu oraz Mistrzów Świata w Windsurfingu. Teraz możesz trenować z profesjonalistą gdziekolwiek i kiedy tylko możesz:

NA SIŁOWNI   |   NA PLAŻY   |   W DOMU   |   NA WYJEŹDZIE

Moduł Surfing Mobility zawiera komplet odpowiednio dobranych ćwiczeń, które pomogą Ci poprawić:

👉🏻 Koordynację, dzięki czemu lepiej poczujesz deskę i będziesz rzadziej z niej spadać.

👉🏻 Siłę mięśni z pełnych zakresach, dzięki czemu łapanie fal i trudne manewry nie będą już przeszkodą.

👉🏻 Sprawność! Deska to szalenie techniczne i specyficzne ruchy. Musisz być sprawny.

👉🏻 Pewność siebie. Trening pomaga uwierzyć w siebie nie tylko na wodzie ale i życiu codziennym.

ZROBISZ FORMĘ ŻYCIA NA LATO I NA LATA!

BUDUJ SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I KOORDYNACJĘ NIEZBĘDNE DLA KAŻDEGO SURFERA.

Już nigdy więcej nie zabraknie ci przygotowania do sezonu surfingowego.

✅ Zmniejszysz ilość kontuzji > W filmach treningowych pokazuję jak wykonywać ćwiczenia, aby były one jak najmniej kontuzyjne.

✅ Dołączysz do rozwijającej się społeczności pasjonatów surfingu i pokrewnych sportów.

✅ Poprawisz swoją sylwetkę! W końcu idziemy na plażę;)

ZAPRASZAM DOŁĄCZ DO MNIE I BĄDZ READY TO SURF

PIOTR SZWIEC

Opinie:

Surfing Mobility pozwala na poprawienie specjalistycznych umiejętności surfingowych oraz ogólnej sprawności. Mobilność to nie tylko zakresy naszych ruchów, to również możliwość budowanie siły, tak potrzebnej każdemu sportowcowi. To elestyczne mięśnie i mocne stawy. Ładna i zdrowa sylwetka bez przykurczy.
Bez dwóch zdań TAK. Po pierwsze trening ze mną to najlepszy start w drodze po progres na desce. Po drugie: w jeden tydzień możesz zrobić nawet 5 treningów. To dużo! A po trzecie w głównym module RTS są także krótkie treściwe filmy: jak się rozgrzewać przed pływaniem, co robić po pływaniu, jakie ćwiczenia aktywacyjne wykonywać na wyjeździe
Zdecydowanie tak. Program przygotowałem tak aby końcowy efekt treningu był wystarczający dla osób początkujących, średnio zaawansowanych a nawet profesjonalnych surferów. Treningi skupiają się głównie na aspekcie specjalistycznej sprawności oraz wytrzymałości siłowej. Żadne z ćwiczeń nie wymaga skomplikowanego sprzętu.
Nic skomplikowanego. Wystarczy ci: mata, butelka wody, cienkie gumy miniband oraz małe ciężarki.
Większość z nas nie lubi. Dlatego mój program to nie tylko pokaz ćwiczeń do kamery – to swoiste lekcje, na których prowadzę cię i uczę techniki. Prezentuję łatwiejsze lub trudniejsze formy tych zadań. Masz problem z techniką? Chcesz obgadać jakiś problem treningowy? Skontaktuj się ze mną na zamkniętej grupie dla moich podopiecznych.
Kurs ma za zadanie przygotować cię do najlepszych sesji na wodzie w Twoim życiu. Surfing to trudny i wymagający sport. Aby pływać na desce trzeba dać z siebie 100%. Jeśli też tak uważasz to nic nie ryzykujesz kupując ten kurs. Po prostu rób dalej wszystko na 100%.
Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie na [email protected]. Odpowiem w ciągu 72 godzin.